فالوور چیست و انواع فالور و پروفایل اینستاگرام

۲۲

یک کدام از پر استفاده ترین اصطلاحات اینستاگرام که بین یوزرها فعال این کانال اجتماعی رایج میباشد، اصطلاح فالوور هست. اصطلاحی پر استفاده و در عین حالا نمادی برای رقابت! معنا اصطلاح فالوور چه چیزی است ؟ این مقاله تمامی جوانب این لغت پر کاربرد این روزهای یوزرها اهل ایران و فرنگی را پوشش می‌دهد.

همانند روال تعریف‌و‌تمجید اصطلاحات اینستاگرام در فالو کمپ، فالوور را نیز به شکلی بی نقص از ریشه توضیح می‌دهیم تا به فهم و شعور بهتر مخاطب سبب شود. نخست مفهوم لغوی این اصطلاح یا این که واژه را توضیح داده و بعد به جوانب متعدد کاربرد فالوور می‌پردازیم.

فالوور پیشین از اینکه یک اصطلاح باشد، یک واژه انگلیسی میباشد که کاربردهای مختلفی در‌این لهجه داراست. ولی از دوره پیدایش و ظهور شبکه های مردمی، کاربرد آن نیز به نحوی ارتقاء پیدا کرد که بعضی اشخاص که با لهجه انگلیسی شناخت کافی ندارند، بر این باورند که‌این واژه یا این که اصطلاح فقط وابسته به اینستاگرام یا این که بقیه شبکه‌های‌مردمی بر اساس فالوور میباشد.

مضمون‌ واژه و کلمه فالوور چه میباشد
کاربرد فالوور در اینستاگرام
عدد فالوور چه چیزی است
K در عدد فالوور چه معنایی داراست
مضمون‌ M مقابل عدد تعداد فالوور
گونه های فالوور اینستاگرام
فالوور حقیقی چه میباشد
فالوور فعال چه است
جنسیت و تابعیت
آیا خرید فالوور حقیقی و واقعی میباشد
فالوور چه می‌باشد

معنا واژه فالوور چه می باشد

این واژه و کلمه که در گویش انگلیسی با املای Follower نوشته میگردد، Noun یا این که نام بوده و در معنای دنبال کننده هست. واژه و کلمه Follower مفرد و توده آن Followers میباشد.

در جواب به‌این سوال که مضمون‌ واژه فالوور چه می‌باشد ما فقط به ترجمه آن در صنعت شبکه‌های‌مردمی میپردازیم. به این دلیل که در صورتی بخواهیم کلیه جوانب استعمال از آن را توضیح دهیم از شکیبایی مخاطب بیرون میباشد. ولی برای ادراک بهتر این کلمه و واژه توضیح مختصری از کاربرد آن در لهجه انگلیسی نیز ارائه میکنیم.

در گویش انگلیسی اشخاصی که دنبال کننده حزب، شیوه تفکر یا این که عقیده ای مختص، تیم و … می باشند را با استعمال از پسوندهای دارای ارتباط خطاب می‌کنند و به‌این معنا میباشد که شخص نام برده به دنبال یا این که فالوور آن حزب، نحوه اندیشه و یا این که تیم میباشد.

کاربرد اصطلاح فالوور در اینستاگرام چه چیزی است
با اعتنا به اینکه دسترسی به بقیه شبکه های عمومی پر کاربرد در سطح دنیا برای یوزرها اهل ایران محدود بوده و عموم جامعه صرفا اینستاگرام را بعنوان یک کانال اجتماعی می شناسد، اکثری گمان میکنند که اصطلاح یا این که واژه و کلمه فالوور تنها در اینستا کاربرد دارااست.

اکثر شبکه های مردمی امکانی را در پلتفرم خویش در حیث گرفته اند تا کاربرانشان بتوانند با یکدیگر در رابطه باشند و به عهدوپیمان دارای اسم و رسم از وضع یکدیگر مطلع شوند. ما این گونه از رسانه های اجتماعی را رسانه های بر طبق فالوور یا این که فالوور محور می نامیم.

توئیتر، پیج های فیسبوک، حساب های شرکت در لینکدین، سوندکلود، پینترست و بخش اعظمی دیگر از پلتفرم های اجتماعی با کاربری مختلف، دکمه ای را در پروفایل یوزرها خویش با تیتر Follow قرار داده اند.

سوال کاربرد فالوور در اینستاگرام چه چیزی است را بایستی به کاربرد فالوور در شبکه‌های‌اجتماعی چه میباشد تغییر‌و تحول دهیم. زیرا اصطلاح فالوور صرفا محدود به اینستاگرام وجود ندارد و پیشین از پیدایش این کانال به معنای حقیقی پرطرفدار، بقیه رسانه های اجتماعی از آن استعمال می کردند.

انگیزه از قرار دادن دکمه فالو این میباشد که منجر ساخت لینک میان پروفایل های فعال در‌این شبکه‌های‌مردمی شود. در برخی از پلتفرم های اجتماعی مانند لینکدین، فالو کردن ها یکطرفه میباشد و فقط محدود به پروفایل های شرکت.

در لینکدین بجای استعمال از دکمه Follow از دکمه Connect مصرف شده که از دید ماهیت کاربردی، Connect به عبارتی Follow در اینستا یا این که توئیتر بحساب میاید.

در اینستاگرام هنگامی که پروفایل یک فرد را مشاهده می‌کنیم با یک‌سری اصطلاح از پاراگراف Followers عکس العمل می‌کنیم. در شرایطی که از روش نرم افزار اینستا پروفایل فردی را ببینید، عددی پایین عبارت Followers و در حالتی‌که از روش وبسایت این کانال اجتماعی مبادرت به بازدید از پروفایل ایشان نمائید، عددی مقابل این عبارت مشاهده می‌کنید.

عدد فالوور چه می‌باشد
قطعا برای شما این سوال که عدد فالوور چه می باشد و بیان کنده چه المانی از برگه اینستاگرام یک استفاده کننده می‌باشد، در ذهنتان ساخت میگردد. عددی که مقابل یا این که ذیل واژه و کلمه Followers مشاهده می‌کنید، بیان کنده تعداد دنبال کنندگان یک حساب اینستا می‌باشد.

هر چه این عدد بالا خیس باشد، نشان از محبوبیت آن پیج نزد مخاطبینش دارااست. این عدد، خویش نیز دارنده نمادهایی میباشد که قادر است سوال برانگیز باشد. به عنوان مثال K در تعداد فالوور چه چیزی است و M چه معنایی دارااست!

K در عدد تعداد فالوور چه میباشد
بعید میباشد تا کنون با پیج هایی که مقابل عدد فالوور های آن ها سخن K دیده می شود، عکس العمل نکرده باشید. خوب K در عدد تعداد فالوور چه میباشد ؟ این عدد وقتی بوسیله نرم افزار و وب سایت اینستا نمایش داده میشود که تعداد دنبال کنندگان یک پیج بیشتراز ۹٫۹۹۹ و کمتر از ۱ میلیون باشد.

k در اینستاگرام
به عنوان مثال در شرایطی‌که یک پیج اینستاگرام ۱۰٫۰۰۰ فالوور داشته باشد، اینستا آن را ۱۰K اکران میدهد. مثلا :

۱۵K یعنی ۱۵٫۰۰۰ فالوور
۱۵۰K یعنی ۱۵۰٫۰۰۰ فالوور
۵۰۰K یعنی ۵۰۰٫۰۰۰ دنبال کننده
چرا اینستاگرام از K به کارگیری میکند؟ مهم ترین نکته در به کار گیری از K صرفه جویی در فضای نرم افزار میباشد. اکران ۳۰۰K بجای ۳۰۰٫۰۰۰ فضای کمتری لازم داراست. و برهان بعدی زیبایی عدد میباشد. نسبتاً همگی شبکه‌های‌عمومی از K برای اکران تعداد فالوور بیشتراز ۱۰٫۰۰۰ و کمتر از ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ استعمال می‌نمایند.

M در عدد فالوور چه می‌باشد
M او‌لین صحبت واژه و کلمه Million (میلیون) میباشد. زمانی مقابل عددی که تعداد دنبال کنندگان (Followers) یک پیج اهل ایران یا این که غیر اهل ایران را نشان می‌دهد کلام M قرار میگیرد، اشاره به میلیونی بودن تعداد فالوورهای آن کاغذ یا این که حساب اینستا دارااست.

m در اینستاگرام
پیج بخش اعظمی از اشخاص دارای اسم و رسم اهل ایران که رخ ای مردمی نیز میباشند، میلیون ها فالوور حقیقی دارا هستند. اینستا برای اکران تعداد فالور این پیج ها از سخن M استعمال می‌نماید.

در صورتی پیجی را مشاهده کردید که ۱٫۵M فالوور دارااست، به‌این معنا میباشد که آن پیج دارنده ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ فالوور می‌باشد. اینکه چه تعداد از این دنبال کنندگان، یوزرها به معنای حقیقی وواقعی، فعال اینستاگرام میباشند را می اقتدار با به کار گیری از فرمول احتساب معیار تعامل یا این که Engagement یک پبج به دست آورد.

برای اینکه M در تعداد فالوور چه است را بهتر فهم کنیم، یکسری نمونه میاوریم:

۱M یعنی ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ فالوور
۱۰M یعنی ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ فالوور
۱۰۰M یعنی ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ دنبال کننده
برهان استعمال اینستاگرام و بقیه شبکه‌های‌مردمی از نشانه M بجای درج بی نقص عدد تعداد دنبال کنندگان یک پروفایل، دقیقا شبیه علت استعمال از علامت K که پیشتر توضیح دادیم است.

آیا تا اینجا جواب سوال خویش مبتنی بر کاربرد فالوور چه میباشد را بدست آورده اید و به فهم قابل قبولی از کلمه فالوور رسیده اید؟ در صورتی به این شکل میباشد، ادامه مقاله را مطالعه نمایید. در پی میخواهیم اشکال اصطلاحات مربوط به واژه و کلمه فالوور در اینستاگرام را توضیح دهیم. اصطلاحاتی همچون فالوور فعال، فالوور حقیقی و واقعی، خرید فالوور، فالوور دختر و … پس با ما هم پا باشید.
به حیث شما آیا میتوان اظهار‌کرد فالوورهای اینستاگرام اشکال مختلفی دارا‌هستند؟ در‌پی به توضیح اشکال فالوور اینستاگرام پرداخته و جواب سوالی که از شما پرسیدیم را مطرح می‌کنیم.

پروفایل ها در اینستاگرام به یکسری گونه پایین تقسیم می‌شوند.

پروفایل محرمانه » Private (برای تعقیب کردن بایستی به ادمین پیج درخواست (Request) بخشید)
پروفایل همگانی » Public (برای تعقیب کردن این سیرتکامل از پروفایل ها نیاز به درخواست وجود ندارد)
پروفایل تجاری » Business (این مدل از پروفایل های اینستاگرام نمی تواند Private یا این که محرمانه باشد و قابلیت تعقیب کردن برای کلیه یوزرها موجود هست)
در حالتی که اشخاص یا این که کسب و کارهایی که از اشکال پروفایل نام برده به کار گیری میکنند، پیج مارا دنبال نمایند، آنوقت می اقتدار خاطرنشان کرد که برگه اینستای مارا اشکال فالوور اینستاگرام دنبال می‌نمایند.

فالوور حقیقی و واقعی اینستاگرام
خرید فالوور اهل ایران
فالوور فعال اینستاگرام
البته مبنی بر توضیحی که داده شد، می اقتدار اینگونه سود گیری کرد که پروفایل ها در اینستاگرام گونه های مختلفی دارا‌هستند خیر فالوورها البته هنگامی که گونه های متعدد این پروفایل ها پیج ما‌را فالو مینمایند، ما ترکیبی از گونه های فالوور مبنی بر گونه کاربری پروفایل داریم. پاره ای توضیح این مسئله پیچیده شد. اما با یکی‌از دوبار مطالعه ظریف همین گزاره می اقتدار آن را به نیکی متوجه شد.

به سراغ اصل مقاله می‌رویم. متوجه شدیم که یک‌سری جور پروفایل در اینستا موجود است. هم اکنون میخواهیم ببینیم اشکال فالوور چه میباشد … اشکال فالوور را می قدرت مبتنی بر فاکتورهای مختلفی طبقه بندی کرد. این فاکتورها عبارتند از:

سطح بی نقص بودن پروفایل (فالوور حقیقی وواقعی)
ترازو کار استفاده کننده (فالوور فعال)
تابعیت فالوور (فالوور اهل ایران یا این که غیر اهل ایران)
جنسیت فالوور (دختر , پسر , خانم , آقا)
این ۴ فاکتور، از بزرگترین و کلیدی ترین دست اندرکاران طبقه بندی اشکال فالوور در اینستاگرام به شمار می رود. جواب گونه های فالوور چه میباشد را با توضیح تک تک فاکتورهای نام برده به طور بدون نقص، به دست می‌آوریم.

فالوور حقیقی و واقعی

عبارت حقیقی و واقعی در فالوور چه میباشد و چه وقتی می قدرت اظهار کرد که درصد بالا یی از دنبال کنندگان یک کاغذ اینستاگرام را فالوور حقیقی وواقعی تشکیل داده میباشد. ادمین پیج های اینستا، او‌لین موردی را که در طول ارتقا فالوور به آن اعتنا می‌نمایند، حقیقی وواقعی بودن پروفایل هایی میباشد که با به کارگیری از طریق های گوناگون ارتقاء فالوور به پیج زیر رئیس خویش بیش تر میکنند.

ما در فالوکمپ از این تصویر بعنوان نشانه فالوور حقیقی و واقعی به کارگیری می‌کنیم. از این پس هر بخشی از وب سایت که‌این تصویر را مشاهده نمودید، خواهید دانست که نشانه حقیقی وواقعی بودن پروفایل میباشد.

فالوور حقیقی
فالوور حقیقی وواقعی یعنی آن گونه از پروفایل هایی که تمامی بخش هایی از حساب خویش که در موقعیت همگانی یا این که Public به وسیله عموم یوزرها فعال اهل ایران و غیر اهل ایران اینستاگرام قابل روئیت میباشد را به طور بی نقص کامل شدن کرده اند.

این نصیب ها عبارتند از: عکس پروفایل, متن Bio, اسم کاربری قابل شعور برای همگی و از کلیه مهم خیس استعمال از یک اسم مطلوب برای پیج اینستاگرام.

در‌صورتی‌که کاربری با ویژگی ها فوق ورقه شما در اینستا را دنبال یا این که فالو نماید و درصد بالایی از دنبال کنندگان پیج شمارا این سیرتکامل پروفایل ها تشکیل دهند، برگه شما به معنای حقیقی برگه ایست که هر ادمین پیج آرزوی داشتن آن را دارااست.

سرور ارتقاء فالوور فالوکمپ برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان صفحاتی که برای ارتقاء فالوور خویش از طریق خرید فالوور به کارگیری می‌کنند، از پروفایل های حقیقی با ویژگی ها ذکر شده به کار گیری می‌نماید.

به دنبال به توضیح در رابطه پروفایل های فعال اینستاگرام میپردازیم. در اصل پروفایل فعال که با تیتر فالوور فعال نیز شناسایی می‌شود چه خصوصیت هایی داراست؟

فالوور فعال چه می باشد
از سایر اشکال فالوور اینستاگرام می شود به فالوور فعال اشاره نمود. ولی فالوور فعال چه میباشد و چه مختصات یا این که خصوصیت هایی دارااست و چرا حتی در طول خرید فالوور نیز می بایست به فعال بودن پروفایل هایی که برای ارتقا فالوور به کار گیری می‌گردد اعتنا نمود؟

آرم فالوور فعال در فالوکمپ تصویر ذیل هست. هر بخشی از وب سایت که‌این تصویر را مشاهده نمودید، بدانید که نمادی میباشد برای بیان فعال بودن پروفایل هایی که برای ارتقا دنبال کنندگان پیج شما استعمال میشود.

فالوور فعال

در اینستاگرام به کاربرانی که روزمره دست‌کم یکبار با به کار گیری از حساب خویش اقدام به انجام اعمالی که در تحت لیست می‌کنیم، مینمایند، استفاده کننده فعال اینستا میگویند:

فالو / آنفالو

لایک کردن پست های متفاوت حتی‌د‌ر اکسپلور
کامنت گذاشتن
بازدید از استوری های پیج هایی که فالو دارا هستند (سبب ساز ارتقا ویو می‌شود)
بازدید از پست های موشن (ویدئو یا این که فیلم کوتاه)
بازدید از فیلم های شبکه IGTV پروفایل هایی که فالوور آن می‌باشند
لایک کردن کامنت بقیه یوزرها
بده بستان عصر ای عکس پروفایل خویش
گذاشتن استوری
به کارگیری از قابلیت لایو اینستاگرام
را دست کم یکبار در روز به بازه زمانی ۲۰ دقیقه انجام می‌دهند. پس در‌حالتی که از شما پرسیدند که پسوند حقیقی و واقعی در فالوور چه چیزی است می‌توانید با به کار گیری از توضیحات داده گردیده جواب مخاطب خویش را بدهید.

ضمن اینکه در خرید فالوور نیز فعال بودن پروفایل هایی که به وسیله سرور ارتقا فالوور اینستاگرام به پیج شما بیشتر میشوند نکته حائز اهمیتی بوده که خوشبختانه سرور فالوکمپ برای مشتریان خویش، از این جور پروفایل ها استعمال می‌کند.

تابعیت و جنسیت
گونه های دیگری از پروفایل ها را می اقتدار در طبقه بندی سوال اشکال فالوور چه چیزی است قرار بخشید. مانند تابعیت و جنسیت. در پیکربندی پروفایل قسمتی برای گزینش جنسیت استفاده کننده موجود است. که با تیتر Gender قابلیت و امکان گزینش مرد یا این که زن بودن استفاده کننده را میدهد.

آرم تابعیت فالوور در فالوکمپ تصویری میباشد از نقشه جمهوری اسلامی ایران که در صورت تحت مشاهده میکنید. در بخشها و مطالب مختلفی که در وب سایت منتشر گردیده، به وفور از این نشانه یا این که تصویر به کارگیری کرده ایم که بیان‌کننده اهل ایران بودن پروفایل هایی میباشد که برای ارتقاء فالوور به کار گیری میکنیم. از‌آنجا که خرید فالوور مبنی بر جنسیت قابلیت پذیر نمی‌باشد، نمادی برای بیان جنسیت پروفایل ها در وب سایت مو جود نمی‌باشد.

فالوور ایرانی

در حالتی‌که استفاده کننده پسر یا این که آقا باشد مورد Male و در حالتی‌که خانم یا این که دختر باشد آیتم Female در دست وی جای دارد و برای آن مدل از کسانی که تمایلی به اعلام جنسیت خویش ندارند نیز مورد مربوطه موجود است.

البته تابعیت یک استفاده کننده را کارداران مختلفی انتخاب میکند. مثلا: پیج هایی را که فالو دارااست. لایک کردن پست هایی که اضافه در یک محدوده جغرافیایی مانند جمهوری اسلامی ایران منتشر گردیده. گویش پروفایل و …

برای ما اهل ایران ها و خصوصا آن گونه که مخاطبین فارسی لهجه دارا‌هستند، اهل ایران بودن فالوور اهمیت بالا یی داراست. هنگامی درخصوص ارتقا فالوور مبتنی بر تابعیت یا این که وضعیت جغرافیایی کار میکنیم، برایمان خوشایند میباشد که بیش تر فالوورهای پیج ما اهل ایران باشند. اما در‌صورتی‌که مخاطبین پیجمان اهل ایران و فارسی لهجه میباشند.

سرور فالو کمپ علاوه بر اینکه پروفایل های حقیقی و فعال را برای ارتقاء فالوور پیج مشتریان خویش ارسال مینماید، از یوزرها اهل ایران اینستاگرام نیز برای این خواسته فایده می‌گیرد تا درصد بالایی از پروفایل های ارسالی اهل ایران باشند.

البته در خرید فالوور گزینش جنسیت امری میباشد نسبتاً نا ممکن. اکثری در صدد خرید فالوور خانم یا این که دختر مبادرت به خرید می‌کنند اما بعد از کامل شدن پروسه ارتقا فالوور سود متفاوتی را شاهد می باشند.

همان طور که در توضیحات فرآورده فالوور اشاره گردیده، آن جور از عزیزانی که قصد دارا هستند تا مبتنی بر جنسیت ارتقا فالوور انجام دهند، صرفا میتوانند از ابزار ربات اینستاگرام فایده بگیرند.

خرید فالوور دختر قابلیت پذیر نبوده و فقط نحوه ارتقاء فالوور مبتنی بر جنسیت، استعمال از ربات فالوجت می‌باشد. در خرید فالوور، ترکیبی از خانم و آقا برای ارتقا به کارگیری می‌گردد.

اینک برای پایانی بخش از مقاله فالوور چه است قصد داریم تا به سوال مشترک اکثری از یوزرها اهل ایران اینستاگرام بر طبق آیا خرید فالوور حقیقی میباشد جواب دهیم. اصولا خرید فالوور چه است و آیا حقیقت داراست؟

آیا خرید فالوور حقیقی میباشد
تعداد متعددی از اشخاصی که سوال فالوور چه می باشد را مطرح نموده اند، سوال مشترکی نیز در ذهن خویش دارا هستند. آیا خرید فالوور حقیقی و واقعی میباشد ؟ بعد از اینکه به طور بدون نقص متوجه ماهیت سوال این دوستان خوب شدیم، تصمیم گرفتیم تا بخشی را در‌این مقاله به‌این سوال اختصاص دهیم.

آیا خرید فالوور ایرانی حقیقی وواقعی میباشد
آری خرید فالوور حقیقی وواقعی میباشد و اکثری از پیج هایی که دارنده تعداد بالا یی فالوور می‌باشند و احتمالا شما نیز جزو دنبال کنندگان این صفحه ها مجازی در اینستاگرام میباشید، از روش همین نحوه مبادرت به بالا بردن تعداد دنبال کنندگان پیج خویش کرده اند.

شاید با شنیدن اسم اشخاص پر اسم و رسم اهل ایران که اینک پیج آن‌ها میلیون ها فالوور را به خویش می بیند و با خرید فالوور تعداد دنبال کننده خویش را ارتقاء داده اند، از تعجب شاخ در بیاورید.

البته حقیقت داراست. خرید فالوور حقیقی و واقعی میباشد. خیر صرفا در جمهوری اسلامی ایران بلکه در کلیه کشورهای دنیا که اینستاگرام بعنوان یک پلتفرم اجتماعی دوست داستنی شناخته می گردد، حتی اشخاص پر اسم و رسم هالیوود (سلبریتی ها) نیز از این طریق برای ارتقاء فالوور به کارگیری میکنند.

خرید فالوور چه چیزی است

به فرآیندی که طی آن یک‌سری پروفایل به طور ناخواسته تبدیل در‌پی کننده یک پیج در اینستاگرام شوند، خرید فالوور گفته می گردد. این کار از روش یک سرور انجام می‌گردد.

صاحب و مالک پیج که بعنوان ادمین نیز خطاب گردیده، با به کارگیری از فالوکمپ (منشاء خرید فالوور ارزان به گفته مشتریان) تعداد دنبال کنندگان کاغذ خویش درین کانال اجتماعی را بالا میبرد.

داده ها لازم در خرید فالوور چه می باشد ؟ در هنگامی که ادمین پیج اینستاگرام در وب سایت فالو کمپ پیشنهاد خویش را برای ارتقاء فالوئر به تثبیت میرساند، صرفا اطلاعاتی که بایستی در چنگ سرور قرار دهد، اسم کاربری پیجی میباشد که رئیس می‌کند. این اسم کاربری با تیتر Id نیز شناخته گردیده و سرور مبنی بر آن کاغذ متبوع را پیدا می‌نماید.

قابل ذکر میباشد که خرید معمولی ترین نحوه ارتقا فالوور و در عین درحال حاضر ارزان ترین طرز برای این خواسته می‌باشد.

امید داریم مقاله فالوور چه چیزی است آیتم اعتنا شما بازدید کننده گرامی قرار گرفته باشد. اگر این مقاله را اثرگذار میدانید با ذکر منشا آن را با دوستان عزیز خویش به اشتراک بگذارید…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *