خرید فالوور ایرانی یکی از خواسته هایی ست که بیشتر صاحبان پیج های اینستاگرامی دارند . به این دلیل که حساسیت دارند که تمامی فالوور های پیج اینستاگرامشون واقعی و ایرانی باشد و به همین خاطر تیم فالووربازار افزایش فالوور ایرانی هم اضافه کردیم.

فالوور های اضافه شده به پیج شما کاملا وطنی و ایرانی هستند و تمامی صفحه ها دارای پروفایل و نام کاربری مناسب هستند. فالوور ها فعال و لایک زن نیز می باشند.

 

جدول قیمت فالوور ایرانی

 
1000 فالوور ایرانی اینستاگرام
40,000 تومان
10 درصد فالوور بیشتر
فالوور کاملا ایرانی
شروع آنی بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو کردن دیگران
بدون نیاز به پسورد
2000 فالوور ایرانی اینستاگرام
80,000 تومان
10 درصد فالوور بیشتر
فالوور کاملا ایرانی
شروع آنی بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو کردن دیگران
بدون نیاز به پسورد
3000 فالوور ایرانی اینستاگرام
120,000 تومان
10 درصد فالوور بیشتر
فالوور کاملا ایرانی
شروع آنی بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو کردن دیگران
بدون نیاز به پسورد
4000 فالوور ایرانی اینستاگرام
160,000 تومان
10 درصد فالوور بیشتر
فالوور کاملا ایرانی
شروع آنی بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو کردن دیگران
بدون نیاز به پسورد
 
 

خرید فالوور ایرانی

آیا خرید فالوور ایرانی با فالوور خارجی تفاوتی دارد؟

نظر شخصی من برای خرید فالوور بدون پسوورد، خرید فالوور ایرانی و یا خارجی زیاد فرقی ندارد. چون فالوور های که به فروش می رسد معمولا هیچ اثری بر روی پیج ندارد و یا فعالیت کند. اصل این افزایش فالوور ایرانی برای افزایش تعداد فالوور است که در نتیجه ی آن باعث افزایش اعتماد افراد به پیج ما و در آخر افزایش خودکار فالوور لایک و کامنت و … می باشد.

 

خرید فالوور ایرانی

چرا خرید فالوور ایرانی از فالوور بازار؟

قیمت فالوور ایرانی

ارزانترین قیمت فالوور ایرانی بدون شک برای سایت فالوور بازار می باشد و شما دوستان میتوانید قیمت ها و کیفیت فالوور های سایت فالوور بازار رو با سایر سایت ها مقایسه کنید و شگفت زده شوید!

زمانی که شما فالوور زیادی دارید یک سری امکاناتی برای شما فعال می شود که برای پیج های فالوور کم وجود ندارد.

از این نکات می توان به اصلی ترین مورد آن یعنی گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام اشاره کرد که موجب افزایش چند برابری بازدهی و فروش در اینستاگرام می شود.

این امکان برای پیج های زیر ۱۰ کا غیرفعال می باشد.

به همین منظور خیلی افراد برای رسیدن به این امکان مجبور به خرید فالوور می شوند و چه بهتر که این فالوور ایرانی باشد.

فالوور ایرانی واقعی و فیک بدون ریزش ؟

سایت فالووربازار از بهترین نوع و با کیفیت ترین نوع فالوور استفاده می کند و همچنین ارزانترین قیمت خرید فالوور ایرانی برای سایت ما می باشد. تضمین می دهیم که در هیچ سایت فروش فالووری چنین قیمت های فوق العاده پایینی را نخواهید دید.

همچنین تضمین بهترین کیفیت فالوور موجود را می دهیم.

همچنین ما تضمین ریزش برای فالوور ها داریم . هرچند که اینستاگرام با سیاست هایی که ایجاد کرده کار را بسیار سخت کرده است و نسبت به گذشته قیمت و کیفیت فالوور ها در اکثر جاها بالا رفته ، اما تیم ما با تلاش های شبانه روزی سعی در خدمات دهی به بهترین نحو می کند.

 

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته خرید فالوور

 

پشتیبانی فالوور بازار

مشاوره ی خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

شما قبل از خرید خود از سایت میتوانید از مشاوره ی رایگان فالوور بازار استفاده کنید و مشاوران ما بهتون در انتخاب بهترین نوع فالوور به شما کمک می کنند.

برای ارتباط با مشاوران ما و ارتباط با پشتیبانی سایت فالوور بازار به آیدی زیر در تلگرام پیام دهید.

@mlo98

همچنین در صورت تمایل می توانید در دایرکت اینستاگرام هم پیام دهید و از آنجا مشاوره دریافت کنید. برای دریافت مشاوره به آیدی زیر در اینستاگرام دایرکت دهید.

@mmdlotfi98

مشاوران و پشتیبانی ما ۲۴ ساعته به سوالات شما پاسخگویی میکند.

 

سرعت بالای دریافت فالوور ایرانی

شما بعد از ثبت سفارش فالوور ایرانی ، در سریع ترین زمان ممکن و در بیشتر مواقع بلافاصله ، پیج شما شروع به دریافت فالوور ها می کند و شما می توانید از این فالوور ها استفاده کنید.

 

پنل نمایندگی فروش فالوور ایرانی

اگر شما هم فروشنده فالوور هستید میتوانید با برقراری ارتباط با پشتیبانی ، برای کسب درآمد از فروش فالوور ایرانی اینستاگرام از پنل های با کیفیت و قدرتمند و ارزان قیمت فالووربازار استفاده کنید.

سرور های فالوور بازار بهترین و با کیفیت ترین سرور خرید و افزایش فالوور در ایران است و می توانید با واسطه گری فالوور کسب درآمد کنید.

 

فالور ایرانی

فواید خرید فالوور ایرانی ؟

فالوور ایرانی صد ها برابر بهتر از فالوور های خارجی و فیک می باشد ولی چرا؟

زمانی که شما فالوور ایرانی پروفایل دار داشته باشید اینستاگرام به راحتی نمی تواند متوجه خرید فالوور از جانب شما شود و به شما امتیاز منفی بدهد(زیرا خرید فالوور از نظر اینستاگرام ممنوع می باشد)

همچنین اگر کاربران بسیار پیگیری داشته باشید باز هم نمی توانند تشخیص دهند که فالوور های پیج خریداری شده است یا طبیعی می باشد؟

در نتیجه پیج شما ارزشمند تر قلمداد می شود و صفحه ی اینستاگرامی شما بیشتر به افراد دیگر توسط اینستاگرام و مخاطبین شما به دیگران پیشنهاد می شود.

مهمترین فایده داشتن تعداد بالای فالوور ایرانی این است که موجب افزایش فالوور سریعتر و همچنین اعتماد بیشتر افراد به پیج و کسب و کار شما می شود.

به این صورت که همه ما زمانی که وارد یک پیج اینستاگرامی می شویم اولین نکته ای که ما رو به خود جذب می کند تعداد فالوور های آن پیج است.

زمانی که شما تعداد معقولی فالوور داشته باشید راحتتر به شما اعتماد میشه و می تونید بفروشید و همچنین فالوور بیشتری جذب کنید.

همچنین اینستاگرام پولساز ترین و سریعترین ابزار پولساز اینستاگرام می باشد و شما به سرعت می توانید با اینستاگرام ، محصولات خود را به فروش رسانید.

پس اینستاگرام رو جدی بگیرید و سعی کنید یک کسب درآمد عالی رو برای خودتون رقم بزنید.

اگر سفارش خرید فالوور ایرانی داشتید بدون شک بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت را می توانید از ما داشته باشید.